קונסרבטוריון כפר ורדים | מכתב מטל דרורי

מכתב מטל דרורי

ראובן שלום,

עברנו חזרות, מייל להורים, קונצרט סוף שנה מושקע, סידורים, מייל להורים, 17 ק"ג ל-11 ימים (היסטריה-זה לא הגיוני!), מייל סופי להורים חיבוקים נישוקים ואזהרות אחרונות - יצאנו לדרך!

נסיעה באוטובוס + מיניבוס(בלי עין הרע!), הגענו לטרמינל 1, מקום שכוח אל, קיבלנו שירות ספיישל, שקלו אותנו ונפרדנו מהכלים. נוסעים לדיוטי!!! לבסוף טסנו ונחתנו סוף-סוף, מנצ'סטר, גשם וקור, עייפות ואוטובוס קומתיים!!! הסבלים החסונים של התזמורת מעמיסים במהירות שיא ונוסעים לאכסניית "פוטטו". ראובן מחלק לחדרים, כרטיסים מגנטים וטכנולוגיה זה לא בשבילנו! יום ראשון עבר בהצלחה!

אולד טרפורד, נסיעה של 9(!!!) שעות, עצירות אוכל, חלון גבוה רואים עולם! - איזו נסיעה, איזה נוף...

פסטיבל, סנדוויץ' משולשים, הופעות, אנשים מכל העולם, טירות עתיקות, פסטיבל מקומי, חצאיות וצעיפים, ארוחות משונות, הצפה וגשם, גשם, גשם. קהילה נוצרית חמודה, פרגון מטורף.

אדינבורו-זה פסטיבל! כמה מופעי רחוב, מזכרות ושוקו שהיה שם! ממשיכים בנסיעה – הביטלס, הנה אנחנו באים, ושוב למנצ'סטר ליל המהומות (דווקא לא בגללנו), לונה פארק, וואו איזה לונה פארק! ראובן האמיץ על המתקנים הכי מפחידים, מזל שיש מבוגר אחראי! לא להאמין היום האחרון! חוזרים לארץ. איך אפשר לחזור? אין על התזמורת שלנו, מי שלא צחק עם התזמורת לא יודע צחוק מהו!

חוויה! אין לי מילים לתאר את ההרגשה, את האווירה, את הביחד. הטיסה הזו הייתה משהו מיוחד, חוויה בלתי נשכחת. מתי עוד יצא לנו לנגן באולם מלכותי? באחוזה מלאה פוחלצים? בעיירה על חוף הים בזמן הצפה? בכנסיה עתיקה? זה היה טיול נדיר, מיוחד!

זו הייתה הטיסה הראשונה שלי עם התזמורת לא ידעתי למה לצפות אבל מה שהיה עלה על כל הציפיות שלי! שום דבר לא יכול עלינו, לא טיסה ארוכה, לא אוכל משונה, לא קור, לא גשם ואפילו לא שינה על הרצפה. אפשר לומר שאפילו נהנו מזה...

טל דרורי